Kup EasyLMS

Podstawą jest jednorazowy zakup szablonu EasyLMS. Kolejno, wybierasz swoje przeznaczenie:

mouse

Implementujesz system samodzielnie

Kupujesz sam szablon i z pomocą naszej Akademii implementujesz system samodzielnie, czerpiąc z tego satysfakcję i nasze uznanie.

beach_access

Korzystasz z naszych usług wdrożeniowych

Za wdrożenie pobierzemy jednorazową opłatę, ale jeśli zamówisz też usługi wymagające automatyzacji, które będziemy dla Ciebie hostować i utrzymywać, doliczymy opłaty miesięczne.

Szablon EasyLMS

1980 zł
1980 zł

Szablon jest fundamentem naszego systemu. To projekt Webflow, który prześlemy na Twoje konto. Zawiera framework do tworzenia stron sprzedażowych, oraz całe zaplecze obsługi kursu wideo. Kupujesz go jednorazowo, w aktualnej wersji. Licencja obejmuje jedną domenę.

Co otrzymujesz?

Czystą wersję EasyLMS, która pozwoli Ci samodzielnie zbudować platformę, nawet jeśli wcześniej nie tworzyłeś stron WWW. Zakup szablonu jest konieczny, nawet jeśli chcesz później zlecić nam wszystkie prace.

 • check
  Szablon EasyLMS

  Projekt Webflow w najbardziej aktualnej wersji. Specyfika Webflow nie umożliwia aktualizacji szablonu, gdy już go wdrożysz, więc płacisz raz i otrzymujesz najlepszą na daną chwilę wersję.

 • check
  Akademia i lekcje wideo

  Nasza Akademia to zbiór technicznych lekcji, które pozwolą Ci samodzielnie wdrożyć LMS. To dużo bardziej satysfakcjonujące, niż składanie szafek z IKEA.

 • check
  Podstawowe scenariusze automatyzacji

  Aby obsłużyć dowolne ścieżki po zakupie, czy komunikację ze studentami, udostępnimy Ci gotowe scenariusze Make, które wdrożysz z pomocą naszych lekcji.

 • check
  Framework z setkami komponentów i klas

  Framework pozwoli Ci łatwo dostosować stylistykę strony i budować strony sprzedażowe z gotowych komponentów. Zapomnij o Elementorze.

Usługi wdrożeniowe

Nie chcesz wdrażać LMS samemu? Nie ma sprawy, możemy wykonać za Ciebie wybrane, lub wszystkie prace!  Niektóre z wymienionych usług są płatne jednorazowo. Inne, poza opłatą wdrożeniową, wymagają dodania miesięcznej stawki utrzymaniowej.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Do zapłaty jednorazowo
Suma opłat za szablon oraz jednorazowe usługi wdrożeniowe
info
 1. Szablon EasyLMS
  1980 zł 1980 zł
 1. Łącznie
  1980 zł netto
Płacę
Koszty miesięczne
Dodatkowo, jeśli wybierzesz usługi wdrożeniowe, które wymagają utrzymania, pojawi się dodatkowy koszt miesięczny. Pierwszą miesięczną opłatę pobierzemy dopiero po zaakceptowaniu wdrożenia.
info
 1. Obsługa Newslettera
  30 zł
 1. Łącznie (co miesiąc)
  30 zł

Najczęściej zadawane pytania

Czy wdrażacie inne usługi niż te wymienione wyżej?

Chcesz dodać klientów do HubSpot? A może uruchomić powiadomienia Slack lub raporty satysfakcji i NPS? Opisz nam, co ma się stać, a wrócimy z wyceną takiej customowej funkcji.

Czy mogę użyć jednego szablonu LMS dla wielu stron?

Nie. Dla każdej strony potrzebujesz licencji LMS, którą musisz osobno wykupić. LMS zabezpieczamy ukrytymi frazami w kodzie, po których crawlujemy internet i w razie zduplikowanej licencji, kontaktujemy się z właścicielem.

Czy mogę zwrócić zakupiony szablon?

Tak. W ciągu 14 dni od zakupu masz prawo do pełnego zwrotu kosztów szablonu, bez pytań. Po prostu napisz do nas wiadomość. Zakupione usługi wdrożeniowe możesz zwrócić tylko jeśli nie wysłałeś/aś ankiet, które prześlemy aby doprecyzować ich wykonanie.

Czy muszę mieć konto EasyCart?

Tak, musisz korzystać z EasyCart aby funkcje LMSa działały poprawnie, dotyczy to sprzedaży i udostępniania kursów, ochrony treści oraz śledzenia postępów.

Jak otrzymam usługi wdrożeniowe?

W ciągu 24 godzin od zakupu, otrzymasz od nas linki do ankiet, których wypełnienie jest konieczne do wdrożenia LMS. W zależności od wybranych usług, zapytamy Cię o różne rzeczy, które są nam niezbędne do przeprowadzenia wdrożenia. Po wypełnieniu ankiet, wrócimy z informacją o szacowanym terminie wdrożenia i będziemy informować Cię na bieżąco o procesie.

Czy mogę ominąć miesięczne opłaty za utrzymanie?

Tak. Ale tylko wówczas, gdy automatyzacje będziesz utrzymywać samodzielnie na swoim koncie Make. Wówczas, po wykonaniu wdrożenia, podasz nam dane konta na które mamy przenieść automatyzacje. Koszt przeniesienia to 500 zł, jest pobierany jednorazowo i wszystkie potrzebne automatyzacje w tym procesie przeniesiemy na Twoje konto. Na Twoich barkach spoczywa wówczas ich utrzymanie, opłacenie konta Make, oraz aktualizacje i naprawa błędów.

Czy muszę mieć swoje konto Stripe?

Tak. LMS działa w oparciu o EasyCart, który jest "nakładką" na Stripe, która daje Ci możliwość wygodnej sprzedaży w Polsce a także szereg dodatkowych funkcji.

Czy otrzymam fakturę VAT?

Oczywiście, przy zakupie wypełnij pole NIP a automatycznie otrzymasz fakturę VAT, zaraz po zakupie, na skrzynkę e-mail.

Jakie są jeszcze opłaty?

Poza naszymi kosztami, opisanymi na tej stronie, tworząc i promując swoje kursy potrzebujesz jeszcze płatnego planu Webflow, hostingu wideo, obsługi maili transakcyjnych i marketingowych, domeny, skrzynek email. Te koszty możesz oszacować w jednej z sekcji na naszej stronie głównej.

Czy mogę rozszerzyć usługi wdrożeniowe?

W ramach ich ceny - nie. Staramy się jak najniżej wycenić podstawowe usługi wdrożeniowe i odpowiednio je opisać / omówić w wideo, aby ich zakres był dobrze zrozumiały. Rozszerzanie tych usług oraz dodatkowe komentarze, sugestie są możliwe w ramach dodatkowej wyceny, którą możesz omówić z nami na płatnej konsultacji. Co do zasady, usługi wdrażamy "tak jak jest" bez dodatkowych modyfikacji. To również upraszcza cały proces. Sugerujemy, abyś po ich wdrożeniu przetestował LMS i ewentualnie, jeśli coś wymaga rozszerzenia czy stworzenia dodatkowej, własnej funkcji - wówczas dokup konsultacje na których to omówimy, po których wrócimy do Ciebie z wyceną tych prac.

Co obejmują miesięczne opłaty utrzymaniowe?

Każda automatyzacja wymaga hostowania a jej koszt jest zdeterminowany przez wykonane operacje. Przykładowo, każdy zapis na wydarzenie live to kilka operacji. Jedno z narzędzi, z którego korzystamy to Zapier, który oferuje 750 operacji miesięcznie za około 120 zł. Ten koszt jest więc pokrywany przez utrzymanie, ale dodatkowo, opiekujemy się Twoimi automatyzacjami, naprawiamy je w razie awarii, aktualizujemy do nowych wersji API i możemy je rozwijać w ramach kolejnych zleceń wdrożeniowych, jeśli wymyślisz nową funkcję.